Polski English PCK na Facebook.com PCK w portalu nasza-klasa
  • SPRAWOZDANIA
  • APELE
  • OGŁOSZENIA
  • PRACA
  • przetargi
  • WYDAWNICTWA

POLSKI CZERWONY KRZYŻ

Biuro Zarządu Głównego

ul. Mokotowska 14
00-561 Warszawa
Telefon: 22 32 61 200
Fax: 22 62 84 168
Email: zarzad.glowny@pck.org.pl / head.office@pck.org.pl

NIP: 526-025-04-81
REGON: 007023731
KRS: 0000225587
Numer Konta: 13 1160 2202 0000 0000 2987 3563 Bank Millennium

Kursy Pierwszej Pomocy
Telefon:  +48 603 508 883 (Organizacja i sprawy merytoryczne) / 22 32 61 307 (Zaświadczenia i legitymacje)
Email: kursy@pck.org.pl / zaswiadczenia@pck.org.pl

eSklep
Email: sklep@pck.org.pl

 BEZPOŚREDNIE DANE KONTAKTOWE DZIAŁÓW

Krajowe Biuro Informacji i Poszukiwań 22 32 61 261 / 22 32 61 264
biuro.poszukiwan@pck.org.pl / tracing.service@pck.org.pl
Pierwsza Pomoc 22 32 61 307
pierwsza.pomoc@pck.org.pl
Krwiodawstwo 22 32 61 221 / 22 32 61 343
krwiodawstwo@pck.org.pl
Ratownictwo 22 32 61 305
ratownictwo@pck.org.pl
Młodzież 22 326 12 89
mlodziez@pck.org.pl
Promocja i Pozyskiwanie Dochodów 22 32 61 361, 22 32 61 316
promocja@pck.org.pl
Współpraca Międzynarodowa 22 32 61 382
Dział Finansowy 22 32 61 214
finansowy@pck.org.pl
Kadry 22 32 61 308
kadry@pck.org.pl
Dział Organizacyjny  22 326 12 45, 22 32 61 247, 22 32 61 248
dzial.organizacyjny@pck.org.pl
Sprawy prawne: 22 32 61 249
Sekretariat 22 32 61 354
Administracja 22 32 61 266

Wersja do druku